Przejdź do treści

Witam Państwa na naszej nowej platformie wymiany informacji o świecie odnawialnych źródeł energii i najnowszych technologii grzewczych.

Postanowiliśmy otworzyć blog Gazuno ze względu na bardzo przyjazną formę przekazu i segregowania informacji, która poza zamieszczaniem treści w tradycyjnej postaci, pozwala również na zamieszczanie zdjęć, grafik oraz filmów. Uczyni to nasz blog bardziej atrakcyjnym i mamy nadzieję, że dzięki temu będą Państwo miło spędzać czas czytając go.

Poza informacjami, które dotyczą bezpośrednio naszej działalności, czyli gazowych absorpcyjnych pomp ciepła, będziemy również rzetelnie informować o nowinkach w sektorze OZE, ciekawych wydarzeniach branżowych oraz zmianach w przepisach prawnych.

Zdecydowaliśmy się na bardzo funkcjonalne rozwiązanie jakim jest opcja komentowania dodawanych artykułów. Pozwoli to podzielić się swoimi spostrzeżeniami wszystkim czytelnikom, zadać pytanie lub pozostawić swoją opinię na dany temat. Komentarze pozwolą również lepiej nam zorientować się w tym co Państwa interesuje, jakie zagadnienia budzą większe emocje i zainteresowanie.

Piotr-blogZapraszamy do systematycznego zaglądania na naszego bloga oraz do komentowania zamieszczanych tam wpisów.

Witam na blogu Gazuno!

 Piotr Langowski

Dostawca nowoczesnych i efektywnych systemów grzewczo chłodniczych wykorzystujących technologię OZE oraz spełniające wymagania prawne. Pracujesz obecnie nad projektem źródła ciepła lub chłodu? Skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy.


Kategorie wpisów

BEZPŁATNE WEBINARY

Prawo zamówień publicznych, WT2021, Audyty

Zapisz się na Akademię Profesjonalistów Gazuno. Raz w miesiącu będziesz dostawać informację o zbliżającym się spotkaniu i możliwości wcześniejszego zapisu.

Dołacz do uczestników akademii